Winnaars

Los van het feit dat u met uw bezoek aan ons 20e Circusfestival natuurlijk al winnaar bent, kunt u ook nog een winnaar aanwijzen. Ieder jaar worden er tijdens het Circusfestival prijzen uitgereikt. Een prijs die bepaald wordt door een vakjury en een door het publiek, u dus.

De winnaar van de Gouden, Zilveren en Bronzen Artiest wordt door het publiek bepaald. Per voorstelling zullen 75 a 100 mensen uit het publiek de optredende artiesten beoordelen. Een leuke ervaring om tijdens de voorstelling ineens deel uit te mogen maken van de jury. Een extra reden om het 19e Circusfestival bij Go Planet te gaan bezoeken?

Om een beeld te geven van onze winnaars van de afgelopen 20 edities:


2015

2015-3
2015-1 2015-2
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Alessio - Italië 1e prijs: Mathieu - Frankrijk
2e prijs zilver: Max Weldy - Engeland 2e prijs: Max Weldy - Engeland
3e prijs brons: Mathieu - Frankrijk 3e prijs: Anna Leon - Duitsland
Elena Gambi - Rusland


2014

2014 2014
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Vincent Vignaud -
Frankrijk
1e prijs: Amedeo Folco Jr -
Duitsland
2e prijs zilver: Flying Costa - Brazilie 2e prijs: Flying Costa - Brazilie
3e prijs brons: Duo Paschenko -
Rusland
3e prijs: Robert Lagroni - Spanje


2013

2014 2014
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Arobatic Group Peking -
China
1e prijs: Skating Jasters -
Italie - Brazilie
2e prijs zilver: Sonny Gartner
Junior - Duitsland
2e prijs: Arobatic Group Peking - China
3e prijs brons: Duo Olivares -
Spanje - Rusland
3e prijs: Bernard Kaselowsky - Duitsland


2012

2011 2011
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Dariya & Dana -
Kazachstan
1e prijs: Fratelli Rossi -
Spanje - Italie
2e prijs zilver: Diana Boiachin - Moldavie 2e prijs: Dariya & Dana - Kazachstan
3e prijs brons: Duo Feeling - Ukraine   3e prijs: Viktor Gorodetsky - Ukraine


2011

2011 2011
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: The Flying  Zuninga - Brazilie 1e prijs: Duo Volkov - Rusland
2e prijs zilver: Duo Freedom - Ukraine 2e prijs: Changzhi acrobatic troupe - China
3e prijs brons: Duo Urnov - Rusland   3e prijs: Duo Freedom - Ukraine


2010

2010 2010
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Troupe Kovkar 1e prijs: Troupe Kovkar
2e prijs zilver: Troupe Garamov  2e prijs: Troupe Pyang/Troupe Garamov
3e prijs brons: Duo Richter 3e prijs: Berousek, Boytsov

 

2009

2009 2009
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Duo vector, Polen 1e prijs: Eshimbekov, Kirkistan
2e prijs zilver: The Bikers, Ukraine 2e prijs: The Flying Zuniga/Duo Vector
3e prijs brons: Loic, Diane and Shanon, Frankrijk 3e prijs: Marcel Kalisvaart, Nederland

2008

2008 2008
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Guerrero, Columbia-Portugal 1e prijs: Guerrero, Columbia-Portugal
2e prijs zilver: Shaolin Troupe 2e prijs: Shaolin Troupe
3e prijs brons: Duo Deltai 3e prijs: Kenneth Huesca, Italië/Martin Mall, Duitsland

2007

2007 2007
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Dorio's, Globe of Death 1e prijs: Svetlana Grovdetskaya
2e prijs zilver: Aleshin 2e prijs: Amadeo Folco, Olifanten
3e prijs brons: The Flying Costa 3e prijs: Miquel Ferreri

2006

2006 2006
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Trio Peshkov 1e prijs: Trio Peshkov
2e prijs zilver: Daria Koshtuk 2e prijs: Tom Dieck jr.
3e prijs brons: Moiseeva 3e prijs: Asadullin

2005

2005 2005
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Laura Miller 1e prijs: Duo Sifolini
2e prijs zilver: Duo Sifolini 2e prijs: Laura Miller
3e prijs brons: Niels Weberling 3e prijs: Trio Nan Jing

2004

2004 2004
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Khaylafov Troupe 1e prijs: Khaylafov Troupe
2e prijs zilver: Kuskov 2e prijs: Ingo Stiebner
3e prijs brons: Duo Garcia 3e prijs: Duo Yamstun

2003

2003 2003
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Robin Valencia 1e prijs: Sonny Frankello
2e prijs zilver: Jambo Mambo 2e prijs: Duo Volkov
3e prijs brons: Berkin 3e prijs: Jambo Mambo

2002

2002 2002
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Irina Naumenko 1e prijs: Duo Uronov
2e prijs zilver: Oleg & Dace 2e prijs: Trio Castilla
3e prijs brons: Trio Castilla 3e prijs: Oleg & Dace

2001

2001 2001
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Duo Liazeed 1e prijs: Duo Liazeed
2e prijs zilver: Duo Venediktov 2e prijs: Svetlana Belova
3e prijs brons: Troupe Assadoullins 3e prijs: Duo Venediktov

2000

2000 2000
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Shatalov 1e prijs: Shatalov
2e prijs zilver: Gray Arrow 2e prijs: Berousek
3e prijs brons: Rippel Brothers 3e prijs: Folco Olifanten

1999

1999 1999
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: David & Dania 1e prijs: Ireston
2e prijs zilver: Nathalia Egorova 2e prijs: Nathalia Egorova
3e prijs brons: Troupe Aphrodite 3e prijs: Willer Nicolodi

1998

1998 1998
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Zangaro Brothers 1e prijs: Groep Sarychev
2e prijs zilver: Duo Taekini 2e prijs: Duo Taekini
3e prijs brons: Guibadoullin 3e prijs: Lucien Gruss

1997

1997 1997
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Igor & Arkadij Kireev 1e prijs: Oleg Izossimov
2e prijs zilver: Ray World 2e prijs: Pellegrini Brothers
3e prijs brons: Ewelyn Marinof Troupe 3e prijs: Christinia Kireev

1996

1996 1996
Publieksprijs   Internationale juryprijs
1e prijs goud: Ayak Brothers 1e prijs: Ayak Brothers
2e prijs zilver: Jaqueline Alvares 2e prijs: Nadja Gasser
3e prijs brons: Jelea Sarafimowitch 3e prijs: Jaqueline Alvares

U kunt direct online reserveren.

reserveren

foto1 foto2 foto3